Zvýšení adaptability a konkurenceschopnosti zaměstnanců společnosti Bradop 

CZ.1.04/1.1.02/35.00633

O nás

BRADOP, výroba a distribuce nábytku

 

Naše firma
Firma BRADOP působí na trhu již 18 let. Za tuto dobu jsme toho díky Vám hodně dokázali.
Rozšířili jsme vlastní výrobu, dovážíme nábytek i z jiných zemí. Všechen náš sortiment je skladem, případně s krátkou čekací lhůtou.

Naše hodnoty
Nejvyšší jakost: profesionální přístup, vysoký standard výroby a také cesta k dokonalosti v každé etapě obchodního procesu jsou pro nás nejdůležitější při spolupráci s obchodními partnery.

Dlouhodobá perspektiva: nezajímají nás krátkodobé zisky ani krátkodobé vztahy. Podle nás jedině dlouhodobá spolupráce může být základem přínosných vztahů budovaných na základě důvěry a vzájemného porozumění. Proto investujeme svůj čas, abychom dosáhli oboustranné spokojenosti a povzbudili jak své partnery, tak i klienty a také sebe samotné.

Individuální přístup: jsme si jistí, že ačkoliv žijeme v době internetové a multimediální komunikace, tak přímý kontakt mezi lidmi bude vždy velmi důležitý. Proto klademe důraz na osobní setkání s každým naším obchodním partnerem i klientem. Naši zástupci, kteří Vás navštěvují, jsou schopni Vám zodpovědět na všechny dotazy a poskytnout Vám veškerou pomoc a všechen servis.

Inovace: jsme pyšní na náš nábytek. Kromě nejnovějších technologií výroby a používání těch nejnovějších materiálů se snažíme dát našemu nábytku rovněž i duši, aby ještě lépe vyhovoval různým potřebám našich klientů.


Momentálně disponujeme nejnovějšími stroji a technologiemi.

Optimat HPL 380 Holzma
Automatická pila pro čisté a přesné dělení potažených a nepotažených desek ze dřeva a z takových materiálů, které se jako dřevo obrábí.
Tato pila se vyznačuje automatickým šetrným a snadným transportem materiálu a aktivním bezpečnostním systémem.
Další výhodou je i vzduchový polštář a rychlá výměna pilových kotoučů.Rover B 4,35 firma Biesse
Robot Midi 4, Bosso – Robot pro paletizaci
Stroj MIDI 4 se skládá z robotu určeného pro manipulaci s materiálem a obzvlášť pro úkony paletizace a nakládání či vykládání obráběcích strojů.Olepovací stroj KTF 660 Brandt
Disponuje vracecím zařízením.
Stroj je opatřen mnoha agregáty, díky nimž jsou hrany dílců rychle, přesně a kvalitně olepeny.Rover C9.65 Biesse
Tento stroj rychle, přesně, precizně a spolehlivě ořeže i ofrézuje dílce, které poté navrtá, olepí hranou a začistí.

Hledat